← Powrót do listy lekcji

Obraz od kuchni

Muzeum: Muzeum Narodowe w Lublinie

Artysta przed rozpoczęciem pracy musiał podjąć decyzję, za pomocą jakich środków zrealizuje swoją wizję. Użyć farby olejnej czy pasteli? Z której strony ukazać obiekt? Na zajęciach poznamy różne przykłady technik malarskich, rodzaje kompozycji i perspektyw.

  • Grupa wiekowa: Klasy 4-8
  • Cena podstawowa: 100.00 zł
  • Cena za ucznia: 12.00 zł
  • Czas trwania: 90 minut
  • Maksymalna liczba uczniów: 30

Dostępne terminy

Brak dostępnych przedziałów godzinowych.

Aby zarezerwować lekcję, musisz się zalogować.

Zaloguj się